Мнения от клиенти

получени 446 мнения

  • Нина Ангелова
    17 юни 2026 г.
    От няколко години пазарувам в този сайт и съм супер доволна. Стоките са с много добро качество, бързо пристигат и няма проблем за замяна или връщане. Винаги се обаждат преди да пуснат поръчката и са много отзивчиви!
    (Оценка: 5 от 5)
  • Цанка Паскалева
    14 юни 2026 г.
    Прекрасни продукти!
    (Оценка: 5 от 5)
  • Мирослава Минкова
    12 юни 2026 г.
    Продуктите които поръчах са изключително добри. Ще продължа да пазарувам от Вас
    (Оценка: 5 от 5)
  • Кристина Сиракова
    12 юни 2026 г.
    Коректен сайт, обслужване на ниво. Качество и изработка на дрехите много добро.
    (Оценка: 5 от 5)
  • Гинка Асенова
    4 юни 2026 г.
    Коректен електронен магазин. Качествени дрехи.
    (Оценка: 5 от 5)
  • Гинка Асенова
    4 юни 2026 г.
    Много любезно и компетентно обслужване. Поздравления за персонала. Качествени и удобни дрехи.
    (Оценка: 5 от 5)
  • Тери Ганчева
    29 май 2026 г.
    Благодаря за коректното отношение, качество и бързата доставка на пратката, прекрасни дънки.
    (Оценка: 5 от 5)
  • Галя Чернева
    25 май 2026 г.
    Клиент съм от 15-ина години. Качествени и много удобни дънки. Консултантите винаги са вежливи, компетенти и отзивчиви. БЛАГОДАРЯ!
    (Оценка: 5 от 5)
  • Таня Петрова
    14 май 2026 г.
    Отзивчиви и коректни. Винаги се отнасят с голямо внимание към своите клиенти! Продуктите са с отлично качество!
    (Оценка: 5 от 5)
  • Иванова
    10 май 2026 г.
    Коректни, бърза обработка на поръчката а дрехите са удобни и качествени
    (Оценка: 5 от 5)