Мнения от клиенти

получени 446 мнения

  • Milen Dimitrov
    6 януари 2026 г.
    Прекрасни продукти!
    (Оценка: 5 от 5)
  • Надя Попова
    17 декември 2025 г.
    Страхотни сте, поръчката ми надмина очакванията. Благодаря Ви, бяхте много любезни и отзивчиви, силно препоръчвам
    (Оценка: 5 от 5)
  • Илиана Станимирова
    3 декември 2025 г.
    Усеща се индивидуален подход към клиента .Винаги има лично отношение .Благодаря, че ви има .Бъдете здрави.
    (Оценка: 5 от 5)
  • Dimitar Petkov
    28 ноември 2025 г.
    Дънките са страхотни! Благодаря!
    (Оценка: 5 от 5)
  • Adriana Lalova
    1 юни 2025 г.
    Искам всичко да е наред с размера,това е основното,за да не се налага да го връщаме.
    (Оценка: 5 от 5)
  • Таня Николова
    30 май 2025 г.

    Много хубави костюми. Материята е перфектна, изработката уникална ,а персонала коректен. Благодаря!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Стефка Стефанова
    28 май 2025 г.

    Мили и отзивчиви винаги! Благодаря! Качество на продуктите-перфектно!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Добринка Маринова
    27 май 2025 г.

    Изключително доволни сме от предлаганите стоки като качество, отговарят на размерите, обслужването е перфектно! Всичко е на ниво! Препоръчвам!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Анелия Исаева
    16 май 2025 г.

    Голяма и приятна изненада. И дънките и вие сте много готини. Много благодаря!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Теодора Данова
    9 май 2025 г.

    Сакото е прекрасно! Материя, изработка - СУПЕР!

    (Оценка: 5 от 5)