Мнения от клиенти

получени 446 мнения

  • Руслана Андреева
    26 януари 2019 г.

    Ваш клиент съм и съм изключително доволона от обслужването и предлаганите артикули; има разнообразие, номерация и наистина е удоволствие да се пазарува от Вас!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Тони Тончев
    26 януари 2019 г.

    Уникални

    (Оценка: 5 от 5)
  • Стоян Стоянов
    26 януари 2019 г.

    Много коректни и бързо изпращате поръчките! Благодаря!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Павлова
    26 януари 2019 г.

    Много съм доволна, стоката е качествена, благодаря за бързата доставка!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Петя Христоскова
    26 януари 2019 г.

    Невероятни консултанти. Благодаря за коректната и точна доставка.

    (Оценка: 5 от 5)
  • Даниел Иванов
    26 януари 2019 г.

    Направих поръчката много лесно и бързо. Благодаря Ви!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Христо Димитров
    26 януари 2019 г.

    Много добри артикули. Пазарувам мъжки дънки за втори път. Много съм доволен!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Ивелина Тошева
    26 януари 2019 г.

    Купих си дънки с бели перли - страхотни са!

    (Оценка: 5 от 5)
  • Gergana Atanasova
    26 януари 2019 г.

    Изключително коректни. Отлично качество и обслужване. Изискан стил и голямо разнообразие. 

    (Оценка: 5 от 5)
  • Цветелина
    26 януари 2019 г.

    Много съм доволна! Страхотна стока, коректно обслужване, всичко е 6!

    (Оценка: 5 от 5)