Мнения от клиенти
получени 446 мнения
-
Нели Александрова30 март 2025 г.
Прекрасни сте! Благодарим ви!!!
5(Оценка: 5 от 5) -
Diyana Atanasova23 март 2025 г.
От много години единствените дънки, които поръчвам са закупувани от Индиго фешън. Отношението на консултантите е професионално и вежливо. Никога не съм имала проблем, когато се е налагало замяна или връщане. Дънките са качествени и в синхрон с модните тенденции! Благодарна съм за бързата доставки, коректното отношение и ще продъължавам да пазарувам от Индиго фешън!
5(Оценка: 5 от 5) -
Янко Запрянов17 март 2025 г.
Благодаря много добре подредено и бързо за избиране !
5(Оценка: 5 от 5) -
Лидия Павлова28 февруари 2025 г.
Прекрасни сте!
5(Оценка: 5 от 5) -
Златка Иванова16 февруари 2025 г.
Благодаря
5(Оценка: 5 от 5) -
Атанас Петков15 февруари 2025 г.
Поздравления за предлаганите модели,улеснен достъп за преглед и информация при избора, лекота и прегледност на сайта.
5(Оценка: 5 от 5) -
Nikolina Shtapleva15 февруари 2025 г.
Ваш клиент съм. Всички дънки
5(Оценка: 5 от 5) -
Нели Джокова15 февруари 2025 г.
От саката може ли да предлагате и по големи номера
5(Оценка: 5 от 5) -
Елка Стоименова11 февруари 2025 г.
Здравейте ! Днес получих поръчката си . Червено дам . сако Mischka . Благодаря ! Перфектно качество ! Страхотен цвят ! Уникален модел ! Много съм доволна от покупката си !!
5(Оценка: 5 от 5) -
Дима Атанасова4 февруари 2025 г.
Поръчвала съм няколко пъти дамски дънки, а и не само, и съм много доволна. Бърза доставка. Консултантите от on line магазина са много мили и отзивчиви. Благодаря Ви!
5(Оценка: 5 от 5)
